شرایط و قوانین

ضمانت اصالت کالا

بانی استایل ضمانت می کند که با تأمین کننده های معتبر و رسمی همکاری می کند و تمام کالاهای موجود در این فروشگاه اینترنتی، اصل و اورجینال می باشند.

در ذیل به قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی بانی استایل اشاره شده است:

1- کد درج شده در سایت برای هر کالا با تگ روی کالا یکسان می باشد و این نشان دهنده ی اصل و اورجینال بودن کالا می باشد. برای صحت آن از سایت اصلی برند نیز، می توانید آن را تأیید صلاحیت کنید.

2- کالاهایی که در انبار ایران موجود هستند زمان ارسال شده معمولا 5 الی 7 روز بعد از زمان ثبت سفارش است. و برای کالاهایی که در انبار ترکیه و امارات هستند نیز بین 10 الی 15 روز کاری زمان می برد.

3- پس از ثبت سفارش، پیامک و ایمیل تأیید ثبت را از سایت بانی استایل دریافت خواهید کرد.

4- وجود ایراد در کالای خریداری شده:

در صورت وجود هرگونه ایراد در کالای خریداری شده می بایست ظرف مدت حداکثر 24 ساعت، مراتب را به کارشناسان بانی استایل اطلاع دهید.

در این شرایط، در صورت موجود نبودن کالای مورد نظرتان، امکان آن وجود دارد تا کالای خریداری شده تان با کالای دیگر مورد نظرتان جایگزین شود و یا مبلغ آن به حسابتان واریز شود.

در این شرایط، کامل بودن بسته ی خریداری شده، جدا نشدن تگ محصول و رسید خرید، ضروری و الزامی می باشد.

پس از گذشت 24 ساعت از دریافت سفارش، امکان رسیدگی به درخواست های ارجاع شده در رابطه با کالای دریافت شده وجود ندارد.

5- مغایرت کالای دریافتی با سفارش ثبت شده:

اگر محصول دریافتی با اطلاعات مندرج در سایت و سفارش ثبت شده یکسان نبود، شما می توانید از حق استرداد کامل استفاده کنید.

در این شرایط ظرف مدت حداکثر 24 ساعت می بایست با تیم خدمات پس از فروش بانی استایل تماس بگیرید و مراتب را به خدمات اطلاع دهید.

فراموش نکنید که کالا حتما می بایست در شرایط اولیه باشد. یعنی بسته ی خریداری شده کامل باشد، تگ محصول جدا نشده باشد و رسید خرید همراه آن باشد.

6- آسیب های ناشی از حمل و نقل:

لطفا در هنگام دریافت سفارش دقت لازم را اعمال کنید و کالا را بررسی کنید و در صورت هرگونه آسیب از دریافت کالا خودداری کنید و در اسرع وقت مراتب را به بخش پشتیبانی بانی استایل اطلاع دهید.

در صورت انصراف از خرید، یا تأیید نشدن ایراد اطلاع داده شده و یا مغایرت توسط کارشناسان بانی استایل ، هزینه ارسال مجدد کالا بر عهده ی مشتری خواهد بود.

7- شرایط خاص:

اگر کالا قبل از دریافت توسط مشتری و در زمان ارسال، دچار هر گونه آسیب شد، کلیه ی خسارت های ناشی از ارسال مجدد کالا به عهده ی بانی استایل می باشد.

برای محصولاتی که از امارات و ترکیه به ایران ارسال می شوند، با توجه به شرایط خاص تأمین آن ها، انصراف از خرید حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت از زمان سفارش، تعویض سایز در صورتی که سایز مورد نظر موجود باشد و عودت کالا تنها در صورت وجود ایراد و یا مغایرت کالای دریافتی با سفارش ثبت شده، امکان پذیر خواهد بود.

در صورت ثبت سفارش و عدم موجود بودن کالا در انبار، هزینه ی آن کالا برای شما پرداخت خواهد شد.

در صورتی که سفارش ثبت شود و در بازه ی تحویل کالا، کشور دچار شرایط غیرعادی، مانند بسته شدن مرزها، قطع شدن اینترنت و غیره شود و موجب تأخیر در ارسال کالا گردد، امکان لغو سفارش وجود ندارد و پس از بازگشت شرایط به حالت عادی، سفارش شما برایتان ارسال خواهد شد.